Суспільство

Опт дорожчий за роздріб – хто постачає продукти у школи Кропивницького

. 1802

Управління освіти Кропивницького закупило яйця для закладів освіти – у Батьківській раді обурилися завищеними розцінками договору.

idalnya

Представниця батьківської ради Кропивницького Євгенія Захарченкона своїй фейсбук-сторінці зауважила, що міське управління освіти завкупило продукцію для шкіл і дитсадків у фізичної особи-підприємця Олега Самойленка. При цьому закупили 250 тисяч яєць на період до 30 квітня. Про це є інформація на платформі Prozorro.

 «Вкотре дивуюсь, що на усю Кіровоградську область не знайшлось жодного іншого ФОПа, який би міг постачати продукти фінансово автономним закладам освіти», – додала Євгенія Захарченко.

ФОП Самойленка виграє тендери на постачання продуктів харчування (і овочі, і тваринництва) до ряду закладів школи. Серед них обласний будинок культури, обласні лікарні, лікарня в Олександрії, школи Знам’янки тощо.

За 250 тисяч яєць з міського бюджету заплатили 975 000 гривень. Згідно з договором від 14 лютого, вартість одного яйця складає 3,90 гривень. У коментарях під дописом членкині Батьківської ради обурилися, що ціна перевищує роздрібну у магазинах. «Цікаво, чому оптом яйця дорожче, ніж в роздріб», – прокоментувала Інна Файнман.

Раніше «Гречка» пояснювала, як батьки можуть відмовитися від харчування дитини в школі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама