Суспільство

Кропивницький готовий приймати людей із інших міст - Райкович

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3428

У зв’язку з воєнною ситуацією в країні, у Кропивницькому готові приймати біженців з інших міст України, а служби перейшли на посилений режим роботи.

 uvaga copy

Про це міський голова Кропивницького Андрій Райкович написав сьогодні, 24 лютого, у своєму телеграм-каналі. За його словами, працює оперативний штаб. За його словами, Нацполіція, Нацгвардія, підрозділи ДСНС, комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб у місті був спокій і порядок, щоб ви були захищеними.

При цьому закликав зберігати спокій.

«Тут, в центрі України, наше з вами завдання, наша місія – бути мобілізованими, і готовими щомиті допомагати українській армії», – йдеться в дописі Андрія Райковича. «Ми щільно займаємось облаштуванням нашої бригади тероборони. Міська комісія ТЕБ та НС перейшла на роботу в режимі 24/7. Ми готові приймати біженців з інших міст України. Поставтесь до цього з розумінням. Я дав команду посилити охорону всіх об’єктів критичної інфраструктури міста. Прошу вас, без нагальної потреби не користуватись громадським транспортом, не бігти до банкоматів та торговельних мереж. Не скуповуйте продукти, їх достатньо. Прошу автомобілістів, без нагальної потреби не користуватись своїми авто, не створювати черги на заправках. Всі, хто може залишити діток вдома, зробіть це. І обов’язково заспокойте їх. У кого немає такої можливості – дитячі садочки працюють. Школи можуть перейти на дистанційку. Усі лікувальні заклади міста також переводяться на посилений режим чергування».

При цьому українців просять не піддіватися паніці, довіряти лише офіційним джерелам інформації, по можливості залишатися вдома.

Лише після сигналів сирени «Увага, всім!» треба буде увімкнути телебачення або радіо. Прослухавши повідомлення, виконуйте всі інструкції. Після чого знайдіть найближче укриття.

«Гречка» нагадує, де сховатись у Кропивницькому під час надзвичайної ситуації.

 

Поширюйте

Коментуйте