Суспільство

Без паніки: жителям Кіровоградщини розповіли про воєнний стан у регіоні

. 45019

Наразі в Кіровоградській бласті, як і по всій Україні, діє воєнний стан. Жителів просять не піддаватися паніці.

uvaga copy copy

Про це розповіла сьогодні, 24 лютого, під час брифінгу голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

Зранку зі сторони Росії у бік України почалися обстріли. В деяких містах палають військові частини та аеропорти, повідомляли українські ЗМІ.

«Ситуація тяжка. Але ми маємо сприймати цю інформацію спокійно, – зауважила Марія Чорна. – Тому паніки на території нашої держави, і області ми не допустимо. Ситуація напружена, але контрольована. В області діє військовий стан».

При цьому посадовиця зауважила, що всім бажано залишатися вдома, сім’ям триматися разом. Також стежити за офіційною інформацією. Її можливо оновлюватимуть що дві години.  

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович зауважив, що на в’їздах-виїздах міста працюють блок-пости. Також блок-пости є на в'їздах в область по всіх трасах. На сьогодні пропускатимуть і випускатимуть автівки з можливою перевіркою транспорту і документів. Все населення при цьому від сьогодні має мати при собі паспорти.

«Посилена охорона. Є запаси продовольства. Не треба створювати черги в магазинах. І в разі ускладнення будуть інформувати громаду через ЗМІ про зміну ситуації, – каже Андрій Райкович. – Сьогодні дитячі садочки і школи прийняли дітей, бо не всі сім’ї були готові. Від завтра рекомендуємо тримати дітей біля себе, батьки».

У місті працюватиме громадський транспорт в особливосму режимі. Зараз відпрацьовують графік, збільшиться інтервал руху транспорту. Працюватиме соцільне таксі. 

Кропивницький і область готова приймати людей з інших областей.

Вчора, 23 лютого, почали приймати дітей-сиріт з Луганської і Донецької областей. За словами Марії Чорної, готові приймати всіх. Але при цьому вона зауважила, що станом на 23 лютого, розглянули понад 3000 місць в комунальних закладах: гуртожитки, санаторії, інтернати, де готові розмістити людей.

Також посадовиця прокоментувала ситуацію ніби з вибухами з військовою частиною на Кіровоградщині, в Богданівці.

«Були закладені. Вони зірвалися. Вони погашені. Ситуація там контрольована. Посилена охорона там, і на всіх об’єктах критичної інфраструктури. Немає ніяких пересторог».

«Гречка» нагадує, в Україні воєнний стан запровадили з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Також «Гречка» нагадує, де сховатись у Кропивницькому під час надзвичайної ситуації. Уже зараз кожен кропивничанин може перевірити у якому стані укриття.

Росія атакувала Україну: хроніки ескалації (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама