Суспільство

Треба лише паспорт: жителі області записуються до тероборони

 Автор: Валерія Жовтун. 6885

У зв’язку зі збройною агресією Росії в Україні спростили процедуру вступу до сил територіальної оборони. Наразі для вступу потрібен лише паспорт.

vijskova

Про це сьогодні, 24 лютого, під час брифінгу розповів міністр оборони України Олексій Резніков. 

«В районних територіальних центрах  комплектування дійсно великі черги. Люди продовжують прибувати. Триває призов резервістів, оперативного резерву першої черги, – розповіла «Гречці» речниця Кіровоградського обласного військового комісаріату Руслана Францішкевич. – Продовжуємо доукомплектовувати  військові частини, а також проводиться набір громадян у підрозділи територіальної оборони Кіровоградської області».

Подаватися до лав тероборони можуть чоловіки і жінки без досвіду військової служби віком від 18 до 60 років з належним станом здоров’я.

«Люди приходять з паспортом. З ними проводять співбесіду, а потім люди йдуть назад до військового комісаріату, де отримують приписне. Потім повертаються до нас і вже стають на посаду і вже можуть ставати на захист», – повідомила «Гречці» начальниця пресслужби бригади тероборони в Кіровоградській області Ольга Томіленко.

За інформацією «Суспільне. Кропивницький», по обіді, о 12:50, три десятки чоловіків зібралися біля Кіровоградської обласної адміністрації. Як розповіли вони журналістам, прийшли, щоб захищати Україну. Чоловіки з площі Героїв Майдану пішли до міського військкомату.

Також сьогодні по обіді низка українських ЗМІ дали інформацію про те, що президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про загальну мобілізацію. Однак згодом цей законопроєкт № 7113 – зник із сайту Верховної Ради. Ознайомитися з текстом законопроєкту не було змоги. Верховна Рада поки так і не зібралася.

«Гречка» нагадує, як записатись до тероборони у Кіровоградській області.

 

Поширюйте

Коментуйте