Суспільство

Ситуація у Кіровоградській області контрольована - Марія Чорна

 Автор: Анастасія Дзюбак. 14505

 

Ситуацію щодо російського вторгнення на Кіровоградщині станом на 14.00 25 лютого крокоментувала голова Кіровоградської військової адміністрації.

274738721 280419334202297 1525271151271842886 n

На 12:00 25 лютого ситуація на Кіровоградщині контрольована. Близько 5 години ранку на аеродромі в Канатово лунав сигнал повітряної тривоги, але обстрілу не було.

Марія Чорна спростувала чутки стосовно обстрілу аеродрому чи іншої території області, які ширяться в мережі. Ці фейки розповсюджують наші вороги, намагаючись створити паніку.

Третій полк на бойовому чергуванні, всі наші підрозділи у повній бойовій готовності, жителі області облаштовують блокпости на в’їздах до своїх населених пунктів. А хто цього ще не встиг зробити – не гайте час.

Вночі зафіксували лише один вибух в полі на території Кропивницького району, ніхто не постраждав.

Усю актуальну, перевірену та оперативну інформацію ви можете читати на сторінках у фейсбук та телеграм Марії Чорної, на сторінках ОДА та інших державних органів влади.

На Кіровоградщині створений штаб, який координує та забезпечує всім необхідним осіб, які через військову агресію путінської Росії змушені покидати свої домівки. Уже розміщено близько 1500 жителів Луганської, Донецької, Херсонської, Одеської та Харківської областей. Це жінки, діти, люди похилого віку. Їх розселяють по всій області.

Територіальна оборона Кіровоградщини продовжує набір добровольців по всій області. Біля військоматів також черги з бажаючих захищати нашу землю із зброєю в руках.

 

Поширюйте

Коментуйте