Суспільство

Кредитні картки розблокують протягом доби – ПриватБанк

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3947

ПриватБанк заспокоїв власників кредитних карток, що рахунки розблокують протягом доби, а умови погашення кредиту залишаються стандартними.

bankomat

Сьогодні зранку, 25 лютого, у клієнтів банку були тимчасово заблоковані кошти.

«Кредитний ліміт та можливість користуватись кредитними коштами будуть відновлені в межах встановленого ліміту на вашій картці протягом доби», – запевнили в установі.

Спеціалістка з комунікацій Приватбанку в Кіровоградській області Анжела Дзінзюра уточнила, що підвищення кредитного ліміту буде недоступне, тож доступним буде наявний ліміт.

Також повідомлення про нібито необхідність погасити заборгованість протягом 3 днів у деяких клієнтів є помилковою – фахівці банку вже працюють над виправленням. Умови погашення залишаються стандартними.

Про те, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану, які відділення наразі працюють, можна дізнатися на офіційному сайті установи.

Як інформує Національний банк України, ухвалили незастосування заходів впливу за порушення. Банки не застосовуватимуть економічних нормативів, лімітів відкритої валютної позиції та строків подання статистичної звітності. Банкові групи – вимог щодо достатності регулятивного капіталу, економічних нормативів ліквідності, кредитного ризику, якщо такі порушення виникли починаючи з 24 лютого 2022 року та спричинені військовою агресією Росією проти України.

Нагадаємо, що Нацбанк України відкрив мультивалютний рахунок, де збирають кошти на потреби ЗСУ. За першу добу вже зібрали суму, еквівалентну 300 мільйонам гривень.

Поширюйте

Коментуйте