Суспільство

Затримали зрадника на Кіровоградщині: контррозвідник працював на Росію (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 115346

Сьогодні, 28 лютого, затримали агента російських спецслужб, який проходив службу у військовій контррозвідці з дислокацією у Кропивницькому.

photo5253577544219867613

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі громадський діяч Андрій Лаврусь:

«У Кіровоградській області затримали майора військової контррозвідки. Працював на ворога. За моєю інформацію на Кіровоградщину перевівся з Херсона близько пів року тому. Збирав інформацію і передавав у Росію».

 Затримання чинного співробітника Департаменту військової контррозвідки СБУ «Г» відбулося в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).  

Встановлено, що у період з грудня 2021 року по нині «Г» умисно передавав російським спецслужбам службову, таємну інформацію, відомості у сфері оборони. Зокрема, надав повні відомості щодо місця розташування низки об’єктів, на яких розміщуються українські Повітряні сили України. Окрім того, в день вторгнення «Г» вказав конкретне місце базування українських СУ-25.

Тривають невідкладні слідчі дії, проводяться обшуки, вилучили засіб зв’язку, яким передавалась інформація, банківська картка на яку передавались кошти від представників російських спецслужб.

 

Поширюйте

Коментуйте