Суспільство

9 доба російського вторгнення: ситуація на Кіровоградщині

 Автор: Валерія Жовтун. 77040

В Кіровоградській області станом на 8:30 4 березня ситуація контрольована. Радіаційний фон у Кропивницькому та області станом на дев’яту ранку в межах норми.

uvaga copy copy

Про це повідомила в ранковому зведенні про ситуацію російського вторгнення голова Кіровоградської військової адміністрації Марія Чорна.

Аптеки та продовольчі магазини працюють.

«Товари першої необхідності, харчі, ліки – все є. Якщо не будемо вигрібати все з полиць під нуль, то взагалі чудово буде», – йдеться в повідомленні.

Жителів області вкотре просять не вестися на фейки.

«Я вас прошу, досить вестись на «мітки» диверсантів. Військові довели, що вони тільки нагнітають тривогу та відволікають нас від справді важливих завдань – облаштування оборони та гуманітарної роботи. Те саме стосується і картотеки з фотографіями диверсантів, і розповідей про танкові колони під Кропивницьким. Все це фейки», – повідомляє Марія Чорна.

Також у зв’язку з інформацією нічної атаки російських загарбників на Запорізьку АЕС, з’явилися панічні повідомлення у соцмережах про небезпеку. Українців заспокоюють, горіла п’ятиповерховий учбово-тренувальний корпус Запорізькій АЕС в Енергодарі. За даними ДСНС України, о 6:20 пожежу в цьому корпусі ліквідували. Жертв та постраждалих немає.

Аби заспокоїти населення, Марія Чорна також на своєму телеграм-каналі опублікувала інформацію про те, що радіаційний фон у місті Кропивницький та області – в межах норми. Жителів області просять не панікувати. Показники радіаційного фону: місто Кропивницький – 0,09-0,12 мкЗв/год, місто Олександрія – 0,01-0,14 мкЗв/год, інші території від 0,02- 0,18 мкЗв/год. Фахівці державної установи «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» продовжують моніторинг гамма-випромінювання на усіх адміністративних територіях області щоденно не менше ніж три рази на добу.

«Гречка» нагадує, сайти декількох громад Кіровоградщини зламали.

 

Поширюйте

Коментуйте