Суспільство

Налагодили виробництво бронежилетів у Кропивницькому (ФОТО)

. 22586

7 березня перший бронежилет для потреб батальйону територіальної оборони пройшов офіційні випробування. Неофіційно кропивницькі бронежилети отримали назву «Береза-1».

275390554 690871651944533 8036901238677959063 n copy copy copy

Як розповів на своїй фейсбук-сторінці співголова комісії, яка займалася втіленням проєкту, бізнесмен Максим Березкін, головним завданням команди стало використання кропивницьких потужностей та швидкий пошук і закупівля матеріалів – спеціального металу і тканини.

Місцеве виробництво бронежилетів налагодили за три дні.

«Хочу подякувати своїм колегам за те, що кожен долучився максимально. На себе я взяв закупівлю тканини на тисячу штук бронежилетів. У ці хвилини придбана тканина вже у виробництві, також ми вже встигли випробувати перші зразки виготовлених у Кропивницькому бронежилетів. Сьогодні в Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі відбувся офіційний відстріл бронепластин. Відстріл показав, що наші бронежилети належать до четвертого рівня захисту», – розповів Максим Березкін. 

Крім того, Максим Березкін повідомив, що за власні кошти закупив додатково 500 бронежилетів іноземного виробництва, які також будуть спрямовані на забезпечення територіальної оборони Кіровоградщини.

«Гречка» нагадує про постійно оновлювальний матеріал про те, яка допомога потрібна і куди нести в Кропивницькому. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама