Суспільство

Укрпошта додала безкоштовну переадресацію відправлень

. 1767

Відтепер українці, які через воєнні дії змінили місце проживання, можуть скористатися послугою переадресації поштових відправлень. Наразі переадресація безкоштовна.

karta ukrp

Станом на 10 березня

Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Щоб оформити переадресацію, потрібно заповнити форму на сайті https://www.ukrposhta.ua/ua/zaiavka-na-pereadresatsiiu-reiestrovanoho-poshtovoho-vidpravlennia.

У формі потрібно вказати:

  • номер відправлення, ПІБ отримувача,
  • індекс відділення, куди було адресоване відправлення,
  • індекс відділення, куди його потрібно доставити.

Переадресація поштових відправлень із відділень, що наразі не працюють через загострення бойових дій, можлива тільки після врегулювання ситуації і відкриття таких відділень.

Переадресація можлива лише до тих відділень, які зараз працюють, зокрема, здійснюють прийом відправлень. Звертаємо увагу, що в деяких областях переадресація можлива лише в межах міст, або через складні умови перевезення тимчасово не можлива взагалі. Перед тим, як оформити переадресацію, перевірте чи можлива в область доставка відправлень, а потім – яке найближче до вас відділення працює в конкретному населеному пункті.

Також Укрпошта не нараховує плату за зберігання відправлень. Поштові відправлення, термін зберігання яких минув, але які не було отримано адресатами, поки будуть зберігатися в поштових відділеннях і не будуть повертатися відправникам.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама