Суспільство

«Розкажи мені» – в Україні створили платформу безкоштовної психологічної підтримки

. 976

Професійні психотерапевти створили онлайн-платформу «Розкажи мені», де можна отримати підтримку цілодобово.

psyho

Платформа розроблена та створена Інститутом когнітивного моделювання. Засновники наголошують, що психологічні консультації українцям надають безкоштовно.

«Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі – залиште заявку та очікуйте. Спеціаліст зв’яжеться з вами якомога швидше», – йдеться у повідомленні.

Фахівці проєкту «Розкажи мені» гарантують, що будь-яка розмова і листування є конфіденційними і всі користувачі мають право не повідомляти особистої інформації.

Команда платформи працює за методом когнітивно-поведінкової терапії, яка є однією з найпоширеніших форм психотерапевтичної допомоги людям з різними психологічними проблемами.

Фахівці, які долучаються до проєкту, отримають сертифікати про участь в ініціативі «Розкажи мені», членство у закритому клубі психологів на базі Інституту когнітивного моделювання і доступ до лекцій та вебінарів профільних спеціалістів. Також на базі платформи діє чат-бот «Друг». Платформа «Розкажи мені» за посиланням: tellme.com.ua.

«Гречка» повідомляла, де у Кропивницькому можна отримати безоплатну стоматологічну допомогу під час війни.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама