Суспільство

Дітей переселенців у Кропивницькому запрошують до творчих гуртків

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3849

В Кропивницькому Будинок художньої творчості запрошує дітей, які приїхали до Кіровоградщини з інших областей, на цікаві зустрічі і гуртки.

Перша зустріч-знайомство відбулася 16 березня. До Будинку творчості прийшли родини з дітьми різного віку, які приїхали з Чернігівщини, Харківщини, Донеччини. Разом з керівницею театрального гуртка Ольгою Яровою діти і дорослі знайомилися між собою, грали у руханки. Також дорослих попросили заповнити анкети, щоб спланувати роботу гуртків і графік заходів відповідно до потреб.

«Ми хочемо створити таке місце мирного життя, дати можливість реалізуватися. Руханки, творчі заняття, настольні ігри – знайдемо заняття для будь-якого віку. Проводитимемо зустрічі і тут, у Будинку творчості, і в онлайні», – пояснила директорка закладу Олена Арутюнян.

В Будинку художньої творчості є укриття, тому у випадку повітряної тривоги діти разом з батьками спускаються у «підземелля шукати скарби». Також в закладі є пункт прийому гуманітарної допомоги (контактний телефон 066 226 86 32). За словами Олени Арутюнян, для підтримки можна принести фарби, пензлики подушки, ковдри, памперси для малечі – це те, що потрібно постійно.

Центральноукраїнський будинок художньої творчості знаходиться за адресою: вулиця Вокзальна, 14, працює з 9:00. Також заклад має сторінку у фейсбуці.

«Гречка» повідомляла, що під час війни переселенці можуть звернутися до місцевих центрів зайнятості, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. 

Поширюйте

Коментуйте