Суспільство

Оновлення в «Дії» – податки для ФОП і гра «Байрактар»

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2031

Мінцифри відновило у застосунку «Дія» можливість сплатити податки для ФОП і створило гру «єБайрактар».

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну державні реєстри відключили з міркувань безпеки. Як повідомляє «Дія» на своїй фейсбук-сторінці, Державна податкова служба відновила реєстри, що дозволило фізичним особам-підприємцям сплачувати податки через застосунок. Йдеться про ФОП 1–3 груп на спрощеній системі оподаткування без найманих працівників.

Щоб сплатити єдиний соціальний внесок в мобільному за стосунку, потрібно:

  • Зайти у застосунок та натиснути «Послуги»
  • У меню знайти «Податки ФОП»
  • Вибрати «Сплата податків та зборів»
  • Вибрати податок та період, за який сплачуєте
  • Натиснути «Сплатити»

«Підтримуйте українську економіку, сплачуйте податки вчасно та розвивайте власну справу. Працюймо злагоджено, щоб наблизити перемогу», – закликають фахівці.

Також міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що за проханням користувачів у «Дію» додали онлайн-гру «єБайрактар». Користувачі зможуть відчути себе операторами тактичних дронів і знищувати російські танки.

«Оновлюйте застосунок та переходьте в послуги! Факультативно наша команда з друзями запустили для вас цифрове заспокійливе», – написав міністр.

За збиті у грі танки нараховуються бали, як потрапляють у загальну турнірну таблицю.

Раныше уряд запустив програму підтримки переселенців, а саме виплати бізнесу, який бере на роботу переселенців, а також щомісячну допомогу родинам.

Поширюйте

Коментуйте