Суспільство

Як у Кропивницькому отримати компенсації витрат за прихисток переселенців

. 4339

Власники житлових приміщень, які тимчасово безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати компенсацію витрат. Тобто за місяць проживання людини – 450 гривень компенсації. Або 14,77 грн за кожен людино-день.

hamanez

У міськраді пояснили, як і хто може отримати компенсацію, куди звертатися і які документи для цього потрібні.

Як отримати компенсацію?

Якщо ви власник житла і виявили бажання тимчасово безоплатно розмістити внутрішньо переміщених осіб, вам треба:

  1. Внести відомості про приміщення до вебресурсу «Прихисток». Якщо самостійно не можете внести відомості, вам допоможуть це зробити адміністратори Центру надання адміністративних послуг (вул. Архітектора Паученка, 41/26).
  2. Не пізніше наступного дня з дня заселення внутрішньо переміщених осіб подати заяву до Центру надання адміністративних послуг, у якій зазначити прізвище, ім’я та по батькові кожного з розміщених та до якої додаються копії документів, що посвідчують їхню особу.
  3. У день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву до ЦНАПу з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.
  4. Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця має подати до ЦНАПу заяву.

Заяви подаються в паперовій формі або в електронній формі із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів із використанням кваліфікованого електронного підпису. Зразки заяв — у ЦНАП та на сайті Кропивницької міської ради.

До речі, компенсація надається за умови відсутності заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги.

«Гречка» нагадує, на Кіровоградщині залишаються понад 13 тисяч переселенців

Поширюйте

Коментуйте


Реклама