Суспільство

На Кіровоградщині міжнародна організація створює медичний центр

. 11581

Міжнародна гуманітарна спільнота «Сумка Самарянина» розгорне на території Кіровоградщини додаткові потужності для медичної допомоги місцевим мешканцям і переселенцям.

У міській раді Кропивницького розповіли, що у планах – створити сучасний медичний центр в обласному центрі.

Керівник медиків міжнародної організації під час зустрічі у Кропивницькому наголосив, що у новому центрі надаватимуть невідкладну, хірургічну, акушерську допомоги, стаціонарні та амбулаторні послуги для дорослих і дітей.

«Наша мета – максимально допомогти всім, кому потрібна підтримка. Сьогодні у Кропивницькому та області це можуть бути у першу чергу, переселенці, яким ми зможемо оперативно надати амбулаторну допомогу», – сказав він.

Все необхідне для облаштування медичного центру волонтери міжнародної спільноти привезуть із собою. Також вони мають можливість оперативно розгорнути  автономний польовий госпіталь.

У свою чергу заступник міського голови Олександр Мосін зазначив, що ця пропозиція є вчасною, хоч в теперішніх умовах заклади охорони здоров’я у місті працюють стабільно. Наразі міські служби вивчають питання розташування нового центру, щоб воно відповідало всім технічним вимогам.

«Сумка Самарянина» – це організація євангельської гуманітарної допомоги, яка працює з понад 3000 церквами по всій Україні.

Як повідомляла «Гречка», ФК «Олександрія» проводить благодійну екскурсію для нових жителів та гостей міста Олександрія, які були вимушені покинути свої домівки через війну. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама