Суспільство

Жителям області заборонили відвідувати ліси під час воєнного стану (ОНОВЛЕНО)

. 4151

Через воєнний стан та високий клас пожежної небезпеки мешканцям Кіровоградщини заборонили відвідувати ліси.

lis copy

Про це повідомляє обласне управління лісового та мисливського господарства.

Заборонений і заїзд транспортних засобів, крім тих, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та ті, які виконують лісогосподарські заходи.

Станом на 27 березня сталося три лісові пожеж на площі 2 га. Лісівники нагадують, що згідно зі ст. 77 КУпАП, порушення вимог пожежної безпеки в лісах – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 530 грн до 4 590 грн і на посадових осіб – від 4 590 грн до 15 300 грн.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до лісової пожежі або поширення її на значній площ – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 4 590 грн до 15 300 грн і на посадових осіб – від 10 710 грн до 30 600 грн.

«Гречка» нагадує, через спалювання трави сталася пожежа господарчої споруди.

ОНОВЛЕНО: 30 березня з’явилося розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації про заборону у період воєнного стану на території Кіровоградщини відвідування лісів та в'їзд до них. Заборона не поширюється на військових, поліцейських, рятувальників та лісівників. 

img5

Поширюйте

Коментуйте


Реклама