Суспільство

Паливо та розвиток овочівництва: Райкович про аграрні пріоритети області

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2677

 

Агродепартамент Кіровоградської області у діалозі із фермерами і стосовно збільшення площ для овочівництва, адже на півдні, де традиційно вирощували овочі, тривають активні бойові дії.

 

ovo4i

Зараз область працює на успішне проведення посівної кампанії.

Як повідомя пресслужба ОДА 90% засіяних раніше озимих в області – у доброму та задовільному стані. Агродепартамент у діалозі із фермерами і стосовно збільшення площ для овочівництва.

- Забезпечення нафтопродуктами - питання номер один. Визначено оператора, який постачатиме паливо нашим аграріям за адекватною ціною. Малі та середні сільгоспвиробники сьогодні мають можливість отримувати безвідсоткові кредити, до 80% тіла, за якими держава готова гарантувати банкам. Всім територіям поставлене завдання сформувати запаси продовольства – це задача номер один на сьогодні, - каже Андрій Райкович, голова військової адміністрації в інтерв'ю "Україні Центр".

Також зараз більше 30 виробників з Кіровоградщини залучені до програми закупівель державного резерву, надання гуманітарної допомоги, харчування військовослужбовців, переміщених осіб.

Нагадаємоо, також всім українцям пропонують долучитись до ініціативи "Сади Перемоги" і садити овочі на всіх можливих вільних ділянках, балконах, аби забезпечити себе і потребуючих цього сезону.

 

Поширюйте

Коментуйте