Суспільство

Біля Знам’янки вирубують ліс: чи законно? (ФОТО)

. 11017

Соцмережею поширили відео, на якому видно як вирубують ліс на околицях Знам’янки. Активісти кажуть, що вирубували дерева працівники чорноліського лісгоспу і що це ніяк не санітарна рубка. У ситуації розбиралася Komora.info.

«Навіть наші активні протести не дають ніякого позитивного результату, вже декілька разів викликали поліцію. Документи, які показують лісоруби, не задовільняють інтереси громади. Це просто неприпустимо продовжувати таку діяльність», – каже активістка пані Алла.

Натомість лісники кажуть, що їхні дії – законні.

«Нині проводяться планові заходи згідно з чинним законодавством оформлених лісорубних квитків. Підставою для оформлення яких є матеріали базового лісовпорядкування за 2020 рік, затверджені належним чином та погоджений перелік заходів з формування», – пояснює головний лісничий Олег Яценко.

Серед аргументів лісничий також називає дефіцит деревини для опалення власників будинків та великий запит на таку деревину.

Нині у ситуацію втрутилися міська влада, і за результатами розмов з керівництвом ДП «Чорноліський лісгосп» домовилися про те, що станом на 1 квітня рубка дерев призупинена до осені 2022 року.

При цьому в міськраді пообіцяли, що ще раз перевірять чи правильно відбувалася вирубка та залучать незалежних експертів до оцінки ситуації.

Як раніше повідомляла «Гречка», Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня потребує фінансової допомоги.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама