Суспільство

Акцент на медицину і освіту: що будуватимуть у Кропивницькому у 2022

. 10159

Спеціальна технічна рада визначить напрямок проведення у Кропивницькому ремонтних робіт і капітального будівництва у 2022 роціу Кропивницькому.

budivnuztvo

Про це сказав заступник міського голови Олександр Мосін під час телевізійної програми на каналі «Суспільне. Кропивницький», повідомляє пресслужба міськради.

– На сьогоднішній день ми стоїмо перед необхідністю найжорсткішої економії бюджету громади. У той же час, ми розуміємо всі потреби поточних ремонтів наших закладів, знаємо напрямки розвитку міської інфраструктури, куди мають бути здійснені капітальні вкладення, - сказав він.

Окремо Олександр Мосін виділив сферу охорони здоров’я, яка в умовах воєнних дій на території України має отримати додатковий розвиток. Йдеться про будівництво на території лікарні швидкої медичної допомоги сучасного операційного блоку та виготовлення проєктної документації на реконструкцію відділення Центральної міської лікарні на Салганних пісках – колишньої МСЧ №19.

Додаткової уваги потребує і галузь освіти Кропивницького, яка опікується не тільки кропивницькими учнями, а й великою кількістю дітей, які разом зі своїми родинами змушені були покинути рідні міста в зоні бойових дій.

Нагадаємо, цього року місто мало великі будівельні плани, зокрема на реконтрукцію площі Героїв Майдану і низку капітальних ремонтів доріг, але плани поставили на паузи широкомасштабні воєнні дії.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама