Суспільство

На Кіровоградщині парафіяни ПЦУ отримали доступ у храм, який виборювали роками

 Автор: Анастасія Дзюбак. 12789

 

3 квітня єпископ Кропивницький і Голованівський Марк з пастирським візитом відвідав парафію Святителя Миколая Чудотворця села Бірки Кропивницького району, де разом із духовенством та вірянами звершив Божественну літургію.

 

 

277764612 529672851830551 6562006280954275712 nЯк повідомляє Кропивницька єпархія ПЦУ, місцева релігійна громада ще у 2019 році на парафіяльних зборах прийняла рішення вийти із підпорядкування московського патріархату та приєднатись до помісної автокефальної Православної Церкви України. Оскільки місцевий служитель російської церкви не погодився із рішенням парафії, та почав судитися зі своїми колишніми вірянами і відмовився залишити храм, то місцеві православні довгі роки були позбавлені можливості молитися у храмі, збудованому їх предками.

Оскільки суди не стали на бік московського патріархату, а російсько-українська війна розгорнулась широкомаштабно, місцеві православні віряни вирішили таки повернути у своє володіння захоплений храм.

Під час богослужіння владика Марк закликав вірян посилити свої молитви за воїнів-захисників України, за їх перемогу над російським окупантом та за мир в Україні.

Нагадаємо, минулого тижня парафіяни селища Капітанівка разом зі священником перейшли з московського патріархату до ПЦУ.

 

Поширюйте

Коментуйте