Суспільство

На Кіровоградщині знайшли 89 ділянок під модульні будинки для переселенців

 Автор: Анастасія Дзюбак. 21848

Громади Кіровоградщини запропонували 89 земельних ділянок для будівництва житла внутрішньо переміщеними особам.

budivnuztvo remontu

Як повідомляє пресслужба ОДА, про це під час апаратної наради повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОВА Вікторія Кулікова.

В області більше 20 тисяч осіб які є внутрішньо переміщеними особами, 6150 з них – діти.

« Кожна ділянка буде перевірена фахівцями, щоб там була відповідна інфраструктура, подальша можливість зайнятості цих людей та соціальної адаптації. Серед громад, які запропонували найбільшу площу для забудови – Кропивницька, Первозванівська, Онуфріївська, Олександрійська, Дмитрівська. Серед варіантів розміщення містечка для внутрішньо переміщених осіб – площі від 1 до 5 гектарів. Планується будувати модульні будинки. Підприємства області, будівельні компанії вже готові включатися до реалізації цього проекту. Поселення міститимуть блок-секції, також є варіанти на 10 гектарів, де можливо буде збудувати школи та дитячі садочки», - наголосила Вікторія Кулікова.

Начальниця управління додала, що територіальні громади закликають залучити вже існуючі об’єкти під житло з мінімальними витратами на ремонтні роботи. Зокрема, це гуртожитки, які не використовуються та житлові будинки, які не використовуються, але є придатними до експлуатації, а також інші будівлі, які не використовуються, але є технічно придатними до експлуатації.

Поширюйте

Коментуйте