Суспільство

Громади Кіровоградщини нададуть землю для «Садів Перемоги»

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6310

Найближчим часом територіальні громади мають визначитися з територіями, які можливо надати для впровадження державної програми "Сади Перемоги". Тергромади мають надати можливість облаштування тепличних господарств та відповідних кооперативів, щоб люди працювали там на постійній основі.
ovo4i

Як повідомляє пресслужба ОВА, про це повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторія Кулікова.

«Цього року третина сільськогосподарських угідь не буде засіяною, від 32 до 70% певних культур не будуть висаджені, тож враховуючи досвід інших країн світу через господарства в громадах необхідно відновлювати продовольчий запас країни. Гасло програми «Сади Перемоги – це твій внесок до перемоги України». Учасниками програми стануть селянські господарства, кожна родина переселенців, яка переселилася в село, кожна територіальна, яка має комунальні землі», - зазначила начальниця управління.

Найближчим часом територіальні громади мають визначитися з територіями, які можливо надати для впровадження програми.

Нагадаємо, раніше "Гречка" розповідала про програму і почала публікувати перші матеріали про городництво для людей, які не мають такого досвіду.

Поширюйте

Коментуйте