Суспільство

Кропивничан просять розраховуватися за електроенергію

. 4006

Рівень оплат за використану електричну енергію в Кропивницькому та області знизився на 38 %. Енергетики просять споживачів по можливості розраховуватися за отримані послуги.

elektroenergija

Про це повідомляє пресслужба міськради з посиланням на ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

Нині компанія здійснює постачання електричної енергії побутовим споживачам Кропивницького та області, переважній більшості підприємств бюджетного та комунального сектору, в тому числі критично важливим, потужним промисловим підприємствам, середньому та малому бізнесу.

На думку адміністрації компанії, заборона нарахування та стягнення штрафів зі споживачів у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану частиною споживачів була сприйнята, як можливість не сплачувати рахунки за отримані послуги.

Як зауважують в компанії, вчасно отримана оплата за електричну енергію надасть ТОВ можливість виконати зобов’язання щодо її купівлі на ринку та оплати послуг з поставки та передачі.  Це гарантія наявності електричної енергії у населення, комунальних та бюджетних установах і промисловості міста Кропивницького та області, що своєю чергою дозволить ефективно працювати в умовах воєнного стану.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама