Суспільство

В області готуються відкривати більше дитячих садочків – збирають запити від батьків

. 9096

Нині в Кропивницькому збирають в опитуваннях потребу від батьків на відвідування дітьми садочків. Наразі в місті працює лише два дитячі садочки – № 65 та № 74 для дітей працівників критичної інфраструктури.

dytsadok

У місті вже готуються відкривати більше дитячих садочків. Перша черга садочків буде відкриватися для дітей від 4 років.

Про це у коментарі «Гречці» повідомила начальниця управління освіти міськради Лариса Костенко.

«Зараз проводимо опитування, готуємося до відкриття садочків, як ми і раніше планували. За умови, що батьки працюють в критичній інфраструктурі, вона там трохи розширена, і обидва батьки працюють – є відповідні довідки».

При цьому, за словами посадовиці, батьки розуміють, що і як працює відповідно до сигналів повітряної тривоги й загалом воєнного стану.

Скільки відкриють дитсадочків нині не уточнюють, адже підготовча робота триває, батьки збирають довідки, садочки опрацьовують інформацію.

На запит «Гречки» в пресслужбі ОВА повідомили, що в області також збирають інформацію від батьків про потреби на відвідування дітьми садочків.

Станом на 5 квітня в області ситуація така:

  • 8 дитсадочків працюють очно – 1,7%: Підвисоцька територіальна громада;
  • 18 організували роботу чергових груп – 3,9%: Олександрійська, Світловодська, Кропивницька, Смолінська, Дмитрівська, Знам’янська, Побузька, Злинська територіальні громади;
  • 98 дитсадочків працюють дистанційно – 21,7%: Перегонівська, Підвисоцька, Бобринецька, Кетрисанівська, Попельнастівська, Надлацька, Пантаївська, Новоукраїнська, Кетрисанівська, Олександрійська, Світловодська, Кропивницька, Смолінська, Дмитрівська, Знам’янська, Побузька, Первозванівська територіальні громади.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама