Суспільство

З кропивницьких бібліотек прибирають російські книжки

. 2773

Через широкомасштабну військову агресію росії проти України на державному рівні прийняли рішення про вилучення з розповсюдження у місцевих бібліотеках книжок, виданих в російській федерації.

knyha

Фото умовне

Це відбувається і в кропивницьких книгозбірнях, повідомляє міськрада.

За словами начальниці міського управління культури Анни Назарець, з фондів книгозбірень вилучають російськомовну літературу російських авторів. Бібліотечні фонди заповнюватимуть літературою українських авторів і зарубіжних в українському перекладі.

З 1 квітня усі бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи Кропивницького відновили свою роботу в умовах воєнного стану. Наразі для усіх користувачів діє безплатний запис до книгозбірень, тут можна скористатися безкоштовним інтернетом та переглянути нові книжкові надходження.

Для маленьких читачів бібліотекарі підготували змістовні майстер-класи, заходи арттерапії та книготерапії, показ мультфільмів.

Нині усі бібліотекарі популяризують серед користувачів літературу українських письменників та зарубіжних авторів в українському перекладі.

«Гречка» нагадує, у книгарні «Є» не продають літературу російських видавництв, їхніх українських філій та російською мовою загалом.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама