Суспільство

Національний мультипредметний тест – у Кропивницькому запрошують на підготовчі курси

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2508

Освітня компанія в Кропивницькому оголосила про набір на безкоштовні підготовчі курси для випускників, які були вимушені переїхати до Кіровоградщини через війну і складатимуть цьогоріч Національний мультипредметний тест.

navchannia

Випускники одинадцятих класів цьогоріч замість зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації складатимуть Національний мультипредметний тест (НМТ). Цей тест складатиметься із трьох предметів – українська мова, математика, історія України. Відбудеться НМТ у формі комп’ютерного онлайн-тестування.

Всеукраїнська освітня компанія ZNOCourses, офіс якої розташований у Кропивницькому, запрошує одиннадцятикласників на безкоштовні підготовчі курси.

«Команда ZNO Courses має щире бажання безкоштовно допомогти дітям, які наразі вимушені продовжувати підготовку до одного із найважливіших у житті іспитів, знаходячись не вдома», – зазначають фахівці.

Заняття проводитимуть вчителі на платформі Zoom. Програма курсів відповідає чинним програмам ЗНО з кожного предмету. Випускники зможуть обрати зручне навантаження: один, два або й усі три предмети.

Щоб записатися на безкоштовні підготовчі курси, слід заповнити онлайн-форму.

Раніше «Гречка» інформувала, як школярам-переселенцям долучитися до навчального процесу у Кропивницькому.

Поширюйте

Коментуйте