Суспільство

Понад 20 тисячам працюючих пенсіонерів Кіровоградщини перерахують пенсію: коли чекати на доплату?

. 2817

Пенсію перерахують тим пенсіонерам, які працюють, і кому пенсія була призначена або вже перерахована два роки тому і більше. Таких пенсіонерів в Кіровоградській області нині налічується понад 20 тисяч.

pens1

Як повідомляє головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, такий перерахунок з 1 квітня щороку проводять без додаткових звернень працюючих пенсіонерів, які станом на 1 березня 2022 року набули право на перерахунок.

Як зміниться розмір пенсії?

Розмір пенсії розраховується для кожного пенсіонера індивідуально і залежить від тривалості набутого страхового стажу (коефіцієнта стажу), величини заробітної плати (коефіцієнта заробітку), а також права на надбавки та підвищення.

Чи потрібно звертатися до органів Пенсійного фонду?

Відповідний перерахунок пенсії буде проведено автоматично, без особистого звернення пенсіонера, на найбільш вигідних умовах, тобто з урахуванням стажу після призначення (перерахунку) пенсії або з урахуванням стажу та заробітної плати після призначення (перерахунку) пенсії.

Коли чекати на доплату?

Оскільки змінено терміни подання звітності, доплатять не раніше червня.

Дані про страховий стаж за січень та лютий 2022 року надійдуть зі звітністю за І квартал та відобразяться в системі персоніфікованого обліку не раніше середини наступного кварталу. Відповідно, автоматичний перерахунок пенсії у 2022 році проведуть в травні-червні (після надходження відомостей про сплату єдиного внеску за вказаний період), із датою перерахунку з квітня місяця та із проведенням відповідної доплати у червні 2022 року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама