Суспільство

Медичний виш і коледж з Донеччини на час воєнного стану діятимуть в Кропивницькому

 Автор: Валерія Жовтун. 4557

До завершення дії воєнного стану Донецький національний медичний університет та відокремлений підрозділ Донецького національного медичного університету – Лиманський медичний фаховий коледж тимчасово проводять свою діяльність у Кропивницькому.

medyky studentu

Фото умовне

Про це йдеться у наказі міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка від 9 квітня.

Рішення про базування медвишу та медколеджу прийняли у зв’язку з веденням активних бойових дій на території Донецької області та організації діяльності цих освітніх закладів.

Медичний університет та коледж знаходитимуться за адресою: місто Кропивницький, вул. Юрія Коваленка, 4а.

Згідно з наказом МОЗу, департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної військової адміністрації спільно з Донецьким національним медичним університетом та Лиманським медичним фаховим коледжем має залучити заклади охорони здоров’я Кіровоградщини до практичної підготовки студентів-медиків. При цьому керівництво медвишу та медколеджу в оперативному порядку має розв'язувати питання із навчанням, зокрема, із його завершення у 2021/2022 навчальному році.

«Гречка» нагадує, торік навесні Вчена рада Донецького національного медичного університету ухвалила рішення про закриття філії в Кропивницькому. Офіційна причина – «неможливість виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, аби уникнути порушень законодавства».

 

Поширюйте

Коментуйте