Суспільство

Три родини і 30 собак – житель Кіровоградщини надав прихисток вимушеним переселенцям з Донеччини (ВІДЕО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 7116

Житель Кропивницького району Сергій Неділько надав у своєму будинку прихисток трьох родинам з Донеччини, а на подвір’ї облаштував притулок для тварин.

Як повідомляє «Суспільне», наразі у подвір’ї Сергія Неділька живе 30 собак. Це улюбленці не лише тих родин, які живуть у пана Сергія, а й інших переселенців, які прибули до Кіровоградщини.

«Наприклад, люди знаходять квартиру в місті, але собаку чи кота туди не беруть, лишають у мене, навідують їх. Інший варіант – їдуть кудись надовго, лишаючи тварину тут. Є ті, хто тут лишається надовго разом з тваринами», – розповів він.

Родині Лади Богомолової вдалося виїхати з Краматорська разом з 30 хвостатими підопічними. Каже, що не було навіть думки залишити тварин.

bogomolovu

Лада та Влас Богомолови

Житель Слов’янська з Донеччини Руслан Фесенко приїхав до Кіровоградщини з шестирічною собакою Барою. Бара є італійським мастифом, і від народження подорожує разом зі своїм хазяїном.

Руслан Фесенко

Руслан Фесенко і родина Богомолових планують жити у Сергія Неділька до перемоги України у війні, а після – обов’язково повернутися додому.

Як повідомляла «Гречка», близько  37 тисяч вимушених переселенців знайшли прихисток на Кіровоградщині.

Поширюйте

Коментуйте