Суспільство

Русскій воєнний корабль відтепер можна послати з маркою від Укрпошти

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3746

 Укрпошта ввела в обіг марку «Русскій воєнний корабль, іді …!». Урочиcте погашення її сьогодні відбулось у Кропивницькому.

marka 4

 Це перша марка видана в період воєнного стану. Ескіз для поштової марки створив Борис Гроха і його обрали за результатами народного голосування серед користувачів facebook та instagram.

Також до поштового випуску входить конверт.

"Для кожного міста вказано окремий спеціальний штемпель. У нас це "Кропивницький 25006". На штемпелі стоятиме сьогоднішня дата, тобто це штемпель першого дня. Сьогодні марки з штемпелем можна придбати у магазині філателії при вході відділення «Укрпошти»,- начальниця відділу поштових послуг Алла Гольша.

Поштові марки двох номіналів: номінал F (еквівалент 23 грн) - для оплати поштових відправлень по Україні, номінал W (еквівалент $1,5 США) — для оплати листів та листівок, що надсилаються закордон.

 

«Це захоплення почалося ще в школі. Коли я вчився у 3-му класі, батько подарував мені марки, бо йому це подобалося. І він не знав, що цим народив ще одного філателіста. Я загорівся цим, так з 69-го року і по сьогодні моя колекція поповнюється. Ці марки теж потраплять у колекцію, вони особливі. Звичайно, я найперше очікую переможну марку. Думаю, ми всі очікуємо цієї події», - каже Сергій Якунін, філателіст.

 

 

marka 2

marka 5

marka 1

marka 3

Поширюйте

Коментуйте