Суспільство

Великдень в умовах воєнного стану: яким буде у Кропивницькому

 Автор: Валерія Жовтун. 18916

На Великдень, 24 квітня, віряни, які прийдуть до церкви повинні дотримуватися визначених правил воєнного стану, тобто мають залишатися в будівлі поки діятиме комендантська година.

pasha

Нині в міськраді сподіваються, що через воєнний стан люди залишаться святкувати вдома. Однак заборони на відвідування церкви містянами – немає. Тому в міській раді обговорили заходи безпеки на Великдень.

У міськраді ще очікують і на офіційні рекомендації від обласної військової адміністрації, там буде визначено чи проводитимуться святкові нічні служби виключно онлайн, чи певній кількості людей все ж таки буде дозволено відвідувати храми. Ймовірно також, що у великодню ніч скоригують і комендантську годину в Кропивницькому.

Також у церквах на випадок повітряної тривоги мають бути підготовлені найпростіші укриття. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради має перевірити укриття при храмах.

Серед вимог до містян, які прийдуть освячувати великодні кошики вранці і вдень, щоб біля храмів не було скупчення людей.

«Гречка» нагадує варіанти, як пофарбувати яйця на Великдень.

 

Поширюйте

Коментуйте