Суспільство

Українці знову мають дозвіл виїжджати за кордон за внутрішніми паспортами

. 1574

Державна прикордонна служба України  продовжила можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами.

pasport

Про це йдеться на фейсбук-сторінці відомства.

«Таке рішення прийняли зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити закордонний паспорт», – зазначають у повідомленні.

Тобто прикордонники пропускатимуть українців в тому числі й за внутрішнім паспортом.

Це стосується всіх громадян, не залежно від областей, з яких вони прямують.

«Гречка» нагадує, напередодні у прикордонній службі наголошували, що для виїзду з України громадяни повинні мати закордонний паспорт. Виняток – виїзд українців з зони активних бойових дій.

Також прикордонники зауважують, що виїзд за межі України дітей, які не досягли 16 років, здійснюється за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта громадянина України).

Водночас Державна прикордонна служба звертає увагу, що в окремих випадках під час перебування за кордоном може виникнути гостра потреба наявності закордонного паспорта. Тому українцям радять за можливості оформити собі закордонний паспорт ще до перетину кордону.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама