Назвали потенційні ділянки під зведення новобудов для переселенців у Кропивницькому

15:36, 20 Квітня, 2022
budivnuztvo

Кропивницький став одним із 11 обласних центрів, на території якого реалізовуватимуть державну програму будівництва житла для переселенців. У міськраді вже назвали потенційні місця під забудову.

 

Як повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, учасники програми мають діяти оперативно, а будувати швидко та якісно – по європейські. Планується, що будинки зводитимуться типовими конструкціями заввишки 3-4 поверхи. У будівництві мають використовуватися конструкції і матеріали місцевого виробництва.

У міській раді визначилися із земельними ділянками, які можна відвести для новобудов – загалом близько 43 гектарів. Найбільша площа – 38,5 га, по вулиці Генерала Жадова. Тут зможе вирости новий мікрорайон, у такому випадку доведеться також думати про розвиток соціальної інфраструктури: дитячого садочку, школи, закладу охорони здоров’я тощо. Ще одна земельна ділянка площею 3,2 га – на території 101-го мікрорайону по проспекту Університетському і найменша, 0,9 га – на перехресті вулиць Сергія Сєнчева та Родникової.

Усі потенційні будівельні майданчики мають необхідні інженерні мережі водопостачання, каналізації, електропостачання та газопостачання.

«Гречка» нагадує,  раніше у міській раді розповідали, що вже визначилися із трьома земельними ділянками під будівництво, однак конкретних адрес не називали.

 

Останні новини по темі

Необ’єктивне здорожчання ліків під час війни на 50% є злочином – облрада

apteka
4ccd5d5278ee97d2a792c1d360439c58

На війні Кіровоградщина втратила ще одного захисника (ФОТО)

Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:45, 7 Грудня, 2023

У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр” відбудеться безкоштовний ...

17:14, 7 Грудня, 2023

У Кіровоградській обласній раді відзначили День місцевого самоврядування. У заходах в режимі ...

16:56, 7 Грудня, 2023