Суспільство

Кіровоградщина вийшла у трійку лідерів за програмою підтримки аграріїв

. 2331

Сільгоспвиробники Кіровоградщини продовжують нарощувати темпи весняно-польових робіт і вивели область до трійки областей-лідерів із залучення кредитів.

posivna

Як повідомила заступниця директора обласного департаменту агропромислового розвитку Валерія Фурманова, наразі аграрії вже взяли 1 мільярд 473 мільйонів гривень кредитів для посівної.

«Загалом, на 21 квітня банки видали кредити 3070 с/г товаровиробникам на 8 мільярдів 840 млн грн. Основна частина цієї суми була залучена за програмою портфельних гарантій 80% – 7 млрд 155 мільйонів гривень», – зазначила вона.

Таким чином Кіровоградщина разом з Дніпропетровською і Вінницькою областями складають трійку лідерів у країні із залучення кредитів у сільськогосподарській сфері.

Загалом на пільгове кредитування аграріїв у державному бюджеті вже передбачено 25,5 млрд грн, але в подальшому фінансування планують ще збільшувати.

Нагадаємо, що станом на 14 квітня аграрії Кіровоградщини взяли кредитів для посівної на 1 млрд 81 мільйон гривень. Тобто за тиждень цей показник виріс на 400 мільйонів гривень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама