Суспільство

Правоохоронці попереджають вірян про можливі провокації на Великдень

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1664

Українські правоохоронці попереджають вірян про можливі провокації зі сторони російських загарбників під час Великодня.

Як повідомляє Служба безпеки України, російська пропаганда поширила декілька заяв про можливі насильницькі дії щодо віруючих під час церковних богослужінь в Україні. При цьому загарбники заздалегідь перекладають відповідальність за провокації на представників так званих «націоналістичних об’єднань».

«Таким чином росЗМІ вже готують підґрунтя для провокацій з боку армії рф. Підлості ворога достатньо, щоб влаштувати провокації навіть у Великдень – одне з найбільших християнських свят», – попереджають в СБУ.

Нагадаємо, що росія відмовилася від пропозиції встановити Великоднє перемир’я і не збирається зупиняти обстріли й під час релігійного свята.

Тому вірянам варто утриматися від масових скупчень у культових спорудах, а главам церков – мінімізувати кількість присутніх на богослужіннях. При цьому необхідно дотримуватися комендантської години.

В країні триває війна, а російські війська вже неодноразово обстрілювали церкви в Україні, ворог готовий до будь-яких дій щодо цивільного населення. СБУ і Нацполція докладатимуть максимум зусиль, щоб релігійне свято пройшло безпечно.

Вірян, які все ж таки вирішать піти до церкви на Великдень, закликають освячувати великодні кошики у храмах Православної церкви України та Української греко-католицької церкви.

Поширюйте

Коментуйте