Суспільство

Помер громадський діяч Володимир Дурнов зі Знам’янки: сьогодні прощання (ФОТО)

. 3104

Сьогодні, 23 квітня, о 12:00 біля будинку по вулиці Привокзальній, 6, у Знам’янці прощатимуться із відомим земляком Володимиром Дурновим (08.06.1954 – 22.04.2022).

278579268 7461907590549158 8578634274041994203 n

Про смерть Володимира Андрійовича та прощання повідомила директорка Знам’янського міського краєзнавчого музею Тетяна Кулик.

«Знам'янчани знають його як неординарну творчу особистість, що вмів бачити світ прекрасним, адже значну частину свого життя присвятив художній фотографії, відеографії та навчанню цьому мистецтву творчої молоді нашого міста», – йдеться в її дописі.

Був керівником фотовідео гуртка Станції Юних Техніків «Надія». Володимир Андрійович за свою роботу отримав державну відзнаку «Відмінник освіти».

Після педагогічної ниви значний внесок  зробив для телерадіокомпанії, яка майже 20 років висвітлювала події громадсько-політичного та творчого життя Знам'янської громади. Він був ініціатором створення ряду документальних краєзнавчих фільмів, які у співпраці з краєзнавцем В'ячеславом Шкодою складають історичну спадщину Знам'янки: «З історії одного будинку», «Чорне озеро», «Шевченків рід на Знам'янщині» та інші.

Також він займався і громадською справою – очолював громадську організацію інформаційно-аналітичної агенції «Перспектива». Плідною співпрацею виявилась робота з посольством Нідерландів, результатом якої став екологічно-історичний проєкт дослідження витоків річки Інгулець. Він співавтор документального фільму та книжки «За синьою водою».

Володимир Андрійович був членом Спілки фотохудожників України. Був учасником численних міських та обласних фотовиставок. Його роботи надруковані в серії краєзнавчих буклетів «Золотими стежками Ексампею». Також він автор світлин, які склали основу сучасних буклетів та книги про місто Знам'янку.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама