Суспільство

Шукають лекторів з числа переселенців: у Кропивницькому стартував освітній проєкт «Світогляд»

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2415

У Кропивницькому стартував освітній проєкт «Світогляд», у рамках якого вимушених переселенців заохочують ділитися своїми знаннями і вміннями.

Проєкт «Світогляд» втілюється на базі Гончаренко центру за підтримки Жіночого Альянсу за обмін знаннями (WAKE, США). В рамках проєкту внутрішньо переміщені особи, які переїхали у Кропивницький внаслідок російської агресії, можуть поділитися своїми знаннями та досвідом. Це допоможе інтегруватися у суспільство, так ще й отримати фінансове заохочення.

«Запрошуємо людей, які можуть провести лекцію, семінар чи майстер-клас у нашому центрі – поділитися своїми знаннями та досвідом. Тематика різноманітна», – розповіла директора Гончаренко центру Вікторія Талашкевич.

Наразі триває набір лекторів і лекторок, майстрів та майстринь із числа ВПО – загалом проєкт розрахований на 50 людей. Як пояснила директорка, кожен захід має тривати годину-півтори, а всі заходи у Гончаренко центрі традиційно безкоштовні для учасників. Водночас завдяки підтримці WAKE лекторам і лекторкам виплатять гонорар.

Усіх переселенців і переселенок, які хочуть долучитися до проєкту, просять зв’язатися з організаторами за телефоном: 050-884-97-16 (Гончаренко центр).

Поширюйте

Коментуйте