Суспільство

До будівництва житла для переселенців у Кропивницькому долучатимуть охочих будівельників-переселенців

 Автор: Валерія Жовтун. 3227

У Кропивницькому готові розпочати будівництво житла для вимушених переселенців. Однак встановленням термінів початку будівництва нині опікується Офіс Президента.

budivnuztvo remontu

Про це повідомляє Кропивницька міськрада з посиланням на заступника міського голови Олександра Мосіна.

«Гречка» нагадує, в місті визначалися з потенційними ділянками під зведення новобудов для переселенців у Кропивницькому. Це загалом близько 43 гектарів. З них 38,5 га, по вулиці Генерала Жадова. 3,2 га – на території 101-го мікрорайону по проспекту Університетському. 0,9 га – на перехресті вулиць Сергія Сєнчева та Родникової.

За словами пана Мосіна, ділянка на території мікрорайону Жадова ще до початку війни планувалася під забудову й на неї вже розроблена містобудівна документація і детальний план території з багатоповерхівками та необхідною соціальною інфраструктурою.

«Щодо кількості будинків, має бути проведений відповідний технічний розрахунок, за його результатами і буде прийматися рішення щодо загальних обсягів будівництва», – каже Олександр Мосін.

Виконавчими органами Кропивницької міської ради вже опрацьований потенціал підприємств, які можуть як виконувати будівельні роботи, так і виступати постачальниками будівельних конструкцій і матеріалів.

«Встановленням термінів початку будівництва нині опікується Офіс Президента. Але ми вже рухаємося в цьому напрямку, зокрема, визначили комунальне підприємство, яке буде балансоутримувачем новобудов і, спільно із замовником будівництва, братиме участь у зведенні житла. До початку війни місто мало розроблений проєкт будівництва десятиповерхівки на вулиці Жадова. Наступний крок – власне початок виконання робіт»,  – розповів посадовець.

У Кропивницькому вже зареєструвалися понад 13 тисяч вимушених переселенців. За словами Олександра Мосіна, якщо хтось із них виявить бажання працювати на будівництві, особливо за наявності відповідної професії, їм охоче нададуть таку можливість.

«Гречка» нагадує, підприємства Кіровоградщини готові долучитися до будівництва житла для переселенців.

 

Поширюйте

Коментуйте