Суспільство

Довічне ув’язнення: суд постановив новий вирок у резонансному вбивстві дівчини з Малої Виски

 Автор: Валерія Жовтун. 3102

Кропивницький апеляційний  суд задовольнив скаргу прокурорів та постановив новий вирок обвинуваченому у справі вбивства 22-річної дівчини – довічне ув’язнення замість 15 років, як це було раніше.

suddi 

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

Нагадаємо,  у грудні 2021 року Кіровський районний суд  засудив до 15 років в’язниці чоловіка, який у 2020-му році вбив, а потім зґвалтував 22-річну дівчину в Малій Висці (п. 10 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Потерпіла поверталася додому від друзів. Засуджений напав на дівчину у безлюдному місці, вдарив цеглиною по голові, задушив та зґвалтував. Аби приховати сліди злочину хлопець занурив труп потерпілої у вигрібну яму вбиральні.

У ході досудового розслідування обвинуваченому провели низку експертиз, аби визначити його осудність. Висновки двох експертиз засвідчили, що хлопець в момент скоєння злочину був осудним.

Прокуратура не погодилася з призначеним судом першої інстанції покаранням обвинуваченому  вважаючи його м’яким, і таким, яке не відповідало тяжкості скоєного та особі  обвинуваченого,  і  оскаржила вирок в апеляційному порядку вимагаючи найвищої міри покарання – довічного ув’язнення.  Апеляційний  суд наразі усі доводи прокурорів врахував,  апеляційну скаргу задовольнив та постановив новий вирок у справі.

 

 

Поширюйте

Коментуйте