Суспільство

Гуманітарний центр у Кропивницькому планують розширити

. 2212

Волонтери Гуманітарного центру в обласному центрі зустрілися з представниками міського самоврядування. Під час зустрічі обговорювали співпрацю та можливості розширення хабу для допомоги вимушеним переселенцям.

Як передає міська рада Кропивницького, до волонтерської спільноти Гуманітарного центру планують доєднатися ще дві громадські організації: «Джерело і «Планета». Тому центр потребує нових приміщень. «Управління освіти міської ради уже підготувало кілька варіантів на розгляд», – запевнила директорка управління Лариса Костенко.

Співкоординаторки Гуманітарного центру Інга Дуднік та Олена Горобець зазначили, що налагодити роботу з переселенцями за записом. Особисті дані використовують виключно у правовому полі і подбали про захист персональної інформації.

Також під час зустрічі обговорили створення в Кропивницькому громадської пральні, їдальні та залучення до співпраці з волонтерами соціальних працівників, які опікуватимуться переселенцями з маломобільних груп населення.

 Нагадаємо, що наразі волонтери шукають велосипеди для дітей з родин пересленців у Кропивницькому.

Раніше «Гречка» розповідала про те, як створювався і працює Гуманітарний центр, волонтери якого допомагають тисячам вимушеним переселенцям.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама