Суспільство

Килими і посуд – мешканців Кіровоградщини закликали допомогти переселенцям у Панчевому (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 7956

Волонтери Новомиргородської громади допомагають із розселенням вимушених преселенців, які приїхали до Кіровоградщини. Для них знайшли будинки, проте для заселення потрібні килими, а також посуд.

«Волонтери Новомиргородщини» наразі допомагають розселяти вимушених переселенців, які рятуються від війни, у селі Панчеве Новоукраїнського району. Тут є і пусті будинки без господарів, також деякі місцеві самі віддають свої будники тим, хто цього дуже потребує. Волонтери допомагають зробити ремонт, налагодити комунікації. Проте є проблеми із підлоговим покриттям, а також потрібні настінні килими. 

«Вже розселили більше 188 людей. Проте там підлога така, що потрібно хоча б якісь килими, щоб можна було ходити. Місцеві мешканці вже дали, у кого що було, проте потрібні ще», – розповіла волонтерка Валентина Онищенко.

Завдяки килимам будинки стають комфортнішими і затишнішими.

Pan4eve2

Pan4eve6

Pan4eve1

Pan4eve4

Тож мешканців Кіровоградщини, зокрема і Кропивницького, які можуть віддати килимові покриття, паласи, доріжки – закликали не залишатися осторонь. Крім того, потрібен посуд – каструлі та сковорідки. Волонтери мають автівку, тож можуть приїхати і відвезти необхідне. Якщо можете допомогти, телефонуйте 0664817613 (Валентина).

 Як повідомляла «Гречка», на Кіровоградщині створять гуртові житла для людей, які були вимушені рятуватися від бойових дій.

Поширюйте

Коментуйте