Суспільство

Багатодітні і прийомні родини можуть отримати грошову допомогу від благодійників

. 1543

 

Благодійна організація СОС Дитячі Містечка в Україні запровадила програму багатоцільової грошової допомоги Cash assistance.


dopomogagroshi

 

Програма націлена на допомогу найуразливішим категоріям осіб, серед яких: прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів, в яких виховуються троє та більше дітей.

Розмір матеріальної допомоги в рамках програми на місяць становить 2200 грн на одного члена родини, а виплати здійснюються протягом трьох місяців. Для участі у програмі потрібно заповнити заявку, яку протягом 2-х днів розглянуть фахівці СОС Дитячі Містечка та, у разі відповідності всім критеріям цільової групи, зв’яжуться з учасниками для узгодження подальших дій. Від однієї родини можна подати не більше однієї заявки.

Програма Cash assistance діє наразі в 10 областях України. У першу чергу допомога надається родинам у Херсонській, Запорізькій, Луганській, Харківській та Чернігівській областях. Згодом — у Київській, Донецькій, Сумській, Миколаївській та Житомирській.

“Ми запустили програму Cash assistance ще на початку березня. За цей час у ній взяло участь 2 686 бенефіціарів, які постраждали внаслідок російської агресії. Нині, після тестування такого формату роботи, ми готові розширити можливості програми та допомогти більшій кількості вразливих сімей у забезпеченні їхніх базових потреб.“ — Поділилася Дар’я Касьянова, Програмна директорка СОС Дитячі Містечка Україна.

Якщо ви належите до однієї з цільових груп програми та хочете стати її учасником, заповнюйте заяву за посиланням.

Довідка:

Благодійна організація “СОС Дитячі Містечка Україна” розпочала свою діяльність у 2003 році. Вона є членом міжнародної федерації SOS Children’sVillagesInternational (SOS Kinderdorf) і працює відповідно до Конвенції ООН про права дитини.
Місія організація - це запобігання сирітству в Україні, розвиток сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримка молоді, яка виходить з-під опіки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама