Суспільство

У Кропивницькому запрацював ще один гуманітарний центр

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6099

29 квітня у нове приміщення – корпус Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського по вулиці Юрія Коваленка у Кропивницькому перебралися волонтери БФ “Планета”, які надають допомогу вимушеним переселенцям.

dopomogaRe4i

Як повідомляє пресслудба міськради, вони виділили їм машину, щоб перевезти необхідні речі для облаштування.

- Щодня в Кропивницький заїжджає близько тисячі вимушених переселенців. У Гуманітарному центрі щотижня реєстрація внутрішньо переміщених осіб збільшується на кілька сотень. Одна волонтерська команда не в змозі пропусти таку кількість людей. Тому вирішили відкрити у Кропивницькому ще дві локації видачі гуманітарної допомоги переселенцям. Це збільшить пропускну здатність гуманітарного центру, покращить якість обслуговування людей і полегшить роботу волонтерів, які, до речі, працюють абсолютно безплатно, - підкреслила голова ГО «Територія успіху» Інга Дуднік.

Робота цих центрів постійно буде удосконалюватися. Наразі діє система обліку усіх, хто звернувся за допомогою.

Вона працює за принципом: “1 людина — 1 пакунок — 1 місяць”. Після реєстрації волонтери телефонують заявникам і призначають час, коли вони можуть отримати допомогу.

З понеділка, 2 травня, система буде працювати в удосконаленому режимі. В електронній формі можна буде обрати центр для отримання допомоги та зручний час.

- Із отриманого досвіду ми постійно вдосконалюємо форму роботи з переселенцями. Тепер вона здійснюватиметься через електронну реєстрацію, - звернула увагу Інга Дуднік. - До цієї думки ми пришли, коли у перший день роботи гуманітарного центру за новою адресою у школі №34 до нас прийшло за продуктовими наборами майже тисяча людей. Ми зрозуміли, що не можна збирати таку кількість людей в одному місці і наражати їх на небезпеку. Тому впровадили електронну реєстрацію через QR-код. Людина може з телефону зареєструватися і прийти за допомогою у визначений день і час. До того ж відтепер ми будемо видавати один збільшений продуктовий набір раз на місяць. До цього видавали раз на тиждень. Така організація видачі гуманітарної допомоги значно полегшила роботу волонтерській команді.

Щодня у волонтерських центрах буде видаватися близько трьох сотень продуктових наборів. Щоб наблизити якісні послуги і до переселенців, і до волонтерів, міська влада сприяє поповненню запасів продуктів харчування на локаціях.

Поширюйте

Коментуйте