Суспільство

Нова система теплопостачання у Кропивницькому: з чого почнуть?

 Автор: Валерія Жовтун. 6278

Технічна рада розглянула поетапний план нової системи теплопостачання у Кропивницькому. Нині готують до реалізації перший етап.

teplo copy copy copy

Як повідомляє міськрада, йдеться про оновлення мережі трубопроводів довжиною близько 880 метрів у центральній частині Кропивницького, монтаж на території ТЕЦ нової сучасної котельні потужністю 40 МВт, яка працюватиме на альтернативних видах палива та облаштування котелень в деяких бюджетних закладах обласного центру.

Трубопроводи використовуватимуться лише попередньо ізольовані, на територіях планується якісне відновлення асфальтового покриття та благоустрій. За таких умов варто, щоб власники всіх інженерних мереж: водопровідних, каналізаційних, газових, енергетичних, зв’язку, інтернету проінспектували їх стан в зоні реконструкції і за необхідності, користуючись нагодою, виконали їхню заміну чи ремонт.

Керівникам відповідних виконавчих органів доручили зібрати усю первинну інформацію про наявність в місцях виконання робіт таких мереж і залучити до реалізації проєкту зацікавлені підприємства.

За інформацією директора КП «Теплоенергетик» Олександра Чельника, загалом на реконструкцію в рамках проєкту очікують 163 кілометри теплових мереж та 23 котельні.

«Складнощів додає той факт, що реалізація надзвичайно важливого для всієї громади технічного проєкту припадає на час найжорсткішої економії коштів в умовах воєнного стану. Тому ми визначаємо етапність і черговість виконання робіт: тут важлива як заміна теплопроводів, що віджили свій вік, так і реконструкція котелень у мікрорайонах», – зауважив заступник міського голови Олександр Мосін під час засідання технічної ради.

«Гречка» нагадує, схему та стратегію теплопостачання обласного центру розробляли в рамках проєкту USAID «Енергетична безпека».

 

Поширюйте

Коментуйте