Суспільство

Цьогоріч документи для вступу до коледжів можна подати онлайн

. 1964

Міністерство освіти і науки затвердило новий порядок вступу до закладів фахової прередвищої освіти – тепер документи можна подавати онлайн.

osvitadoma

Як уточнюють у кіровоградському департаменті освіти та науки, для бажаючих навчатися на державній формі потрібно, окрім подання документів, пройти індивідуальну співбесіду або творчий конкурс. Для тих, хто планує підписати контракт з навчальним закладом, достатньо подати необхідні документи та мотиваційний лист. При цьому мотиваційні листи не оцінюються балами, а впливають на місце в рейтингу вступників.

Документи до коледжів відтепер можна подавати і віддалено.

«Не тільки особи, які вступають на базі повної загальної середньої освіти, але й ті, хто планує вступ на основі базової середньої освіти, – можуть подати документи за допомогою електронних кабінетів. Цим можуть скористатися і вступники, які перебувають за межами України», – пояснили у департаменті.

Крім того, за бажанням абітурієнт може замість проходження співбесіди подати сертифікат з результатами мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років.

Як повідомляла «Гречка», Литва, Латвія і Естонія погодили заходи для школярів і студентів, які виїхали з України через повномасштабне вторгнення росії, змогли продовжити навчання.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама