Суспільство

У Кропивницькому планують надати із запасів 28 гектар місцевій агрофірмі

. 4493

У Кропивницькому дозвіл на розробку ділянки сільськогосподарського призначення, яка перебуває у запасі, планують віддати фірмі, яка спеціалізується на вирощенні аграрних культур. Таке рішення пов’язане із продовольчою безпекою в умовах війни.

posivna

Відповідний проєкт рішення зареєстрований у міській раді.

Йдеться про ділянку площею у 28 гектар по проїзду Аджамському, яка перебуває у запасі міста і має сільськогосподарське призначення. Дозвіл на неї планують віддати за заявою агрофірми ТОВ «НВК Росток-КІВ».

«Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на земельну ділянку орієнтовною площею 28 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», – йдеться у проєкті.

Зазначається, що ця ділянка вільна від забудов і передається в оренду на 1 рік за спрощеною процедурою. Таке рішення покликане забезпечити продовольчу безпеку в умовах воєнного стану.

ТОВ «НВК Росток-КІВ» зареєстрували у 2015 році у Компаніївському районі. Спеціалізується фірма на вирощуванні зернових (крім рису), бобових і насіння олійних культур.

Як повідомляла «Гречка», у Кропивницькому планують виділити три земельних ділянки для будівництва багатоквартирних будинків.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама