Суспільство

У селі Панчевому волонтери облаштували житла для 258 переселенців (ФОТО)

. 3722

У селі Панчеве Новомиргородської громади місцеві волонтери допомагають облаштовувати пусті і покинуті будинки, щоб вимушені переселенці могли там оселитися. Наразі у селі вже знайшли прихисток 258 людей, які були вимушені рятуватися від обстрілів.

Як передає обладміністрація, місцева волонтерка Тетяна Босько спочатку разом з подругами облаштовували помешкання своїми силами: прибирали, підфарбовували, шукали речі першої необхідності. Згодом до допомоги долучилися інші мешканці громади.

Наразі у селі оселилися вже 258 переселенців, у деяких будинках живуть по 3-4 сім’ї. Загалом волонтери своїми силами облаштували вже близько 20 будинків.

«Приїжджають в основному із Донецької та Луганської областей. Люди у більшості з міст, ми попереджали, що в селі не так, як вони звикли. Але вони наскільки вдячні, що є дах над головою і не літають снаряди, що навчились і розтоплювати піч, і носити воду з криниці», – розповіла Тетяна Босько.

Наразі Тетяна Босько планує зареєструвати волонтерську організацію, аби мати змогу ще активніше та якісніше допомагати вимушеним переселенцям.

Нагадаємо, що волонтери з Новомиргородської громади закликали мешканців Кірвооградщини допомогти переселенцям переселенцям, передавши паласи, килими та посуд для облаштування будинків. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама