Суспільство

Благодійний концерт у Кропивницькому: прем’єра пісні з передової і «Місто Марії» (ВІДЕО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6246

У середмісті Кропивницького ввечері 6 травня відбувся благодійний концерт від місцевих гуртів, під час якого збирали кошти на підтримку Збройних Сил України. Музиканти виконували як авторські, так і народні і сучасні популярні пісні. Також гурт «Анатомія стихій» вперше виконав пісню, яку їм надіслав український військовий.

Концерт пройшов просто неба. Містяни активно долучилися до збору коштів.

Окрім цивільних містян, послухати виконання пісень приходили і військовослужбовці.

Так, гурт «Живий звук» порадував слухачів і новими хітами (зокрема «Українська лють» Христини Соловій), і народними піснями. Серед них – повстанська «Чорна гора».

Гурт «Анатомія стихій» виконав власні композиції, а також зробили прем’єру пісні, яку написав український військовий. 

«Десь тиждень тому один воїн, який захищає нашу країну, прислав мені пісню – він поет. Як міг, награв мені на гітарі. Сказав, що чув наше виконання і попросив зробити цю пісню», – розповів фронтмен Володимир Лобач.

Крім гуртів, виступали на концерті і інші місцеві виконавці. Наприклад, співачка Наталя Шевченко виконала пісню Святослава Вакарчука «Місто Марії», присвячену Маріуполю.

 Як повідомляла «Гречка», працівники обласного водоканалу «Дніпро-Кіровоград» переказали на потреби української армії понад 750 тисяч гривень.

Поширюйте

Коментуйте