Суспільство

Кропивницька кіностудія зняла буктрейлер до книги "Діти повітряних тривог" (ВІДЕО)

. 3631

Кропивницька студія "Кураж" з Кропивницького зняла буктрейлер до книги "Діти повітряних тривог" Лариси Денисенко.

dpt

На відео короткі історій дітей, які зараз дорослішають під час повітряних тривог: хтось переховується у підвалі, хтось еваакуювався з батьками, але переживає за друзів, які залишились вдома, хтось - плете сітки, сортує діки і допомагає батькам боротись в тилу.

Проте незважаючи ні на що, діти вірять, що незабаром ми переможемо лихосилля і з дітей повітряних тривог вони перетворяться на дітей повітряних поцілунків.

Видавництво «Видавництво» опублікувало текст книжки Лариси Денисенко «Діти повітряних тривог», написану на матеріалі подій у сучасній Україні.Авторка написала продовження книжки «Майя та її мами» – ті самі діти з різних сімей тепер ховаються від російських бомб в укриттях.

Українською книгу можна читати безкоштовно, а от гроші від продажу прав на публікацію її в інших країнах спрямують підтримку дітей України через організацію “UNICEF” та на підтримку організації “СОС Дитячі містечка”. "Видавництво” зі свого боку частину грошей, отриманих у якості роялті перерахує українському волонтерському медичному батальйону “Госпітальєри”.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама