Суспільство

Командир 57-ї ОМПБр закликав родини військових не вірити фейкам про «оточення»

 Автор: Анастасія Дзюбак. 29622

Командир 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка полковник Олександр Бакулін закликав родини військовослужбовців, серед яких багато з Кіровоградщини, не вірити брехні про начебто недостатнє озброєння та оточення.

Олександр Бакулін запевнив, що всі командири залишаються на місці управління жодного разу не втратили.

«Не зважаючи на всі проблемні питання, що несе в собі війна, бригада продовжує стійко обороняти визначені рубежі. Я прошу Вас не вірити фейкам про оточення та відсутність засобів ведення бою. Ми воюємо, воюємо ефективно», – зазначив він.

Командир підтвердив, що бригада понесла значні втрати, і через активні бойові дії не завжди була можливість винести з поля бою всіх загиблих. «Не зважаючи на всі проблемні питання, що несе в собі війна, бригада продовжує стійко обороняти визначені рубежі», – додав Олександр Бакулін.

57-ма ОМПБр знаходиться в умовах інтенсивних бойових дій, тому з військовослужбовцями може втратитися зв’язок. Родини тих військових з числа бригади, які довго не виходять на зв’язок, закликали звертатися за телефонами: 0631375372, 0682544070.

Нагадаємо, що 19 червня 2021 року у Кропивницькому відзначили сьому річницю з дня заснування 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Як раніше інформувала «Гречка», президент України присвоїв посмертно ордени «За мужність» ІІІ ступеня Сергію Погрібному і Олександру Каплунову.

Поширюйте

Коментуйте